WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Czy zarabianie na blogu się opłaca?

1 Oct

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Dla większości ludzi zarabianie w internecie to tylko mit wymyślony przez wielkie firmy, które tylko czekają byśmy zainwestowali swoje pieniądze, a później nas okradły. Nie ukrywam, że kiedyś sam tak myślałem. Jednak któregoś dnia postanowiłem zagłebić się w ten temat i to co znalazłem rozwiało moje wątpliwości.

Trafiłem na blog pewnego faceta zarabiającego w internecie od kilka lat. Ujrzałem raporty publikowane przez niego co miesiąc ukazające efekty, jakie przynosi mu zarabianie w internecie. >>> zobacz je tutaj …… Tymi efektami były oczywiście zarobki w okolicach 15 000 zł. A on traktował to tylko jako pracę dodatkową! To uświadomiło mi jak bardzo się myliłem w swoich osądach. Zarabianie w internecie (w tym wypadku zarabianie na blogach – kliknij zobacz jak ) jest możliwe!

Pierwsza rzeczą, która zdziwiła mnie kompletnie był fakt, że ten człowiek czerpie korzyści finansowe z pisania blogów. Wcześniej bloga kojarzyłem przede wszystkim jako internetowy pamiętnik zmęczonej życiem nastolatki. Tutaj także się pomyliłem. Blog naprawdę może wam umożliwić zarabianie. Jednak trzeba znaleźć jakiś interesujący dla czytelnika temat, na którym ty także będziesz się znał i dzielił wiedzą. Nie ma się co oszukiwać, prowadzenie bloga opisującego twoje życie i zarabianie na nim to dwie kwestie, których nie da się połączyć. >>>>>> kliknij zobacz jak

Chyba że masz tak interesujące życie, podróżujesz po świecie, znasz wielu ciekawych ludzi i wyrobiłeś sobie zdanie na parę kwestii, którym chciałbyś podzielić się z czytelnikami. W innym wypadku nie wróżę zrobienia kariery w blogosferze. Tak więc przede wszystkim musisz znaleźć coś na czym się znasz i zweryfikować, czy znajdą się czytelnicy, którzy odwiedzali by taki serwis. Odpuść sobie mało popularne frazy i te najbardziej konkurencyjne, bo w pierwszym wypadku prawie nikt nie będzie czytał twoich artykułów, a w drugim nie przebijesz się i też nikt nie będzie odwiedzał twojego bloga. Właśnie na tym polega cała sztuka, by znaleźć temat na tyle popularny, który umożliwi ci zarabianie i z małą ilością konkurencyjnych witryn mówię o tym tutaj kliknij zobacz jak.

Kiedy znajdziesz już to, o czym chcesz pisać, musisz znaleźć miejsce, na którym będziesz umieszczał swoje artykuły. Do wyboru masz dwie opcje: zaczynasz od darmowego serwisu blogowego (Blogger od Google, darmowy wordpress itp.) z pewnymi ograniczeniami, większymi lub mniejszymi lub kupujesz własną domenę oraz serwer i cieszysz się wolnością i brakiem ograniczników. Koszt tego \”zestawu\” to koszt ok. 50 zł i dalsze, roczne opłaty za przedłużenie. O tym mówię tutaj kliknij zobacz jak.

Wybór oczywiście pozostawiam wam, ja jednak szczerze polecam pracę na własną rękę. W późniejszym etapie rozwoju blogowego i tak będziesz zmuszony do przesiadki z darmowej opcji na ta płatną. Jeśli na początku zainwestujesz, zyskasz. Wszystko zależy od tego, czy potraktujesz zarabianie na blogu jako źródło dochodów czy jako coś egzotycznego, niemożliwego. Jeżeli nie jesteś przekonany, czy takie zarabianie jest od ciebie, zacznij od darmowego skryptu. W razie rozczarowania nic nie stracisz, no poza włożonym czasem, o tym tez mówię tutaj, zobacz jak możesz postawić stronę za darmo kliknij zobacz jak.

Tak więc masz już pomysł i miejsce dla swoich publikacji. Przyszła pora na przemyślenie w jaki sposób spieniężysz ruch. Znowu opcji jest kilka. Najpopularniejszym sposobem jest umieszczenie reklam na stronie. Na rynku prym wiedzie reklama konktekstowa od Google – AdSense. Umieszczasz taką jednostkę reklamową na blogu, a ona jak najtrafniej dopasuje się do treści. Przykładowo, jeśli prowadzisz bloga o bieganiu, to może pojawić się reklama butów do biegania. Innym sposobem jest sprzedaż linków. Umieszczasz na swojej witrynie kilka linków i zarabiasz odpowiednio według PR strony (ocena przyznawana przez Google, od 0 do 10).

Kolejny sposób to otwarcie się na reklamodawców, którzy sami się do ciebie zgłoszą po wyrobieniu odpowiedniej marki. Jest to bardzo trudne, ale jeśli naprawdę znasz się na czymś i lubisz dzielić się wiedzą oraz przemyśleniami na ten temat z innymi to po pewnym czasie powinno ci się to udać.  Wymieniłem tylko te najpopularniejsze, na których sam zarabiałem, innych jest od groma i najlepiej będzie jeśli sam sobie poszukasz i wybierzesz te, które ci najbardzie odpowiadają, ja polecam CI zobaczyć napierw tę stronę kliknij zobacz.

Brak komentarzy, bądź pierwszy ;)

Jak już tu jesteś to zostaw komentarz :)

CommentLuv badge

SEO Powered By SEOPressor