WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Jak zacząć zarabiać na blogu lub stronie?

15 Sep

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Jak zacząć zarabiać na blogu lub stronieProwadzenie bloga lub fun page’a stało się ostatnimi czasy bardzo modne, dlatego ten artykuł jest o tym jak zacząć zarabiać na blogu lub stronie. Wiele firm promuje w ten sposób własną markę i jakość swoich produktów. Koszt takiego przedsięwzięcia jest niewysoki, dlatego każdy, nawet najmniejszy przedsiębiorca może sobie pozwolić na ten typ reklamy. Podsumowując miesięczne koszty prowadzenia bloga, może się okazać, że zupełnie nic nas to nie kosztuje.

Wiele sporych portali oferuje darmowy hosting, istnieją również darmowe programy do tworzenia stron np mój kurs ebiznesstart, a kiedy już nasze strony internetowe się rozrosną, mogą nawet generować dochody. Zarabianie na własnym blogu wcale nie jest takie trudne. Wystarczy zapisać się do któregoś z programów partnerskich, giełdy wymiany linków lub reklam typu google adsense lub adtaily.

By zacząć zarabiać na blogu, nasz blog nie może mieć tylko unikalnych treści. Artykuły powinny przyciągnąć czytelnika, nie tylko boty google. Powinny zawierać jak najwięcej jasno podanych pożytecznych informacji. Kiedy już będziemy mieli bogate zaplecze tekstów, czytelnicy zaczną przekazywać sobie link do naszej strony. Odwiedziny wzrosną, a co za tym idzie kliki w reklamy.

A ty jak chcesz zacząć zarabiać na blogu, zobacz koniecznie mój kurs ebiznesstart w którym jest ponad 3 godziny wideo o tym jak zacząć zarabiac na blogu.

2 komentarzy do “Jak zacząć zarabiać na blogu lub stronie?”

  1. Adrian Bysiak 19 grudnia 2012 at 15:29 #

    No ja siedzę i męczę swojego bloga, na zarobki narzekać nie mogę, razem z przyjaciółmi tworzymy coraz to silniejszą grupę w blogosferze czego również wszystkim innym życzę.
    Adrian Bysiak recently posted..Śniadanio-obiado-kolacja

  2. Adrian Bysiak 10 lutego 2013 at 11:24 #

    Oczywiście, aby zarabiać na blogu nie wystarczy tylko unikalna treść, potrzeba czytelników, pozycjonowania i wiele innych rzeczy. Może jak znajdę chwilę ogarnę te 3 godzinne video, chociaż z moim blogiem idzie całkiem nieźle ;-)
    Adrian Bysiak recently posted..Jak zostać grafikiem?

Jak już tu jesteś to zostaw komentarz :)

CommentLuv badge

SEO Powered By SEOPressor