WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Jak zarobić siedząc w domu? 3 pomysły na biznes w internecie

15 Sep

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Jak zarobić siedząc w domuJak zarobić siedząc w domu, to pytanie zadaje sobie każdy, bo przecież każdy by tak chciał. Takie zarabianie ma wiele zalet w stosunku do zarabiania w sposób konwencjonalny. Podstawową zaletą pracy siedząc w domu czy zarabiania w Internecie jest fakt, że z reguły nie musimy nawet wychodzić z domu. Czy jest to nie jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Czy nie jest tak, że zarabianie w Internecie jest wyłącznie dla nastolatków chcących dorobić do kieszonkowego?

Jak zarobić siedząc w domu pomysł pierwszy.

Otóż zarabianie w Internecie czy pytanie jak zarobić siedząc w domu, to nie mit i jest ono możliwe. Jak konkretnie? Jest cała gama możliwości. Możemy zarabiać na odpowiednio popularnej stronie internetowej lub blogu o czym piszę na artykulejak zrobić bloga– wystarczy tylko zapał i umiejętność pisania na tematy, które cieszą się zainteresowaniem wśród użytkowników. Nie zarobimy na pisaniu o typach zabudowy francuskich wsi, ale jeśli będziemy prowadzić stronę o kredytach hipotecznych to nasza szansa na zarabianie w Internecie konkretnych pieniędzy wzrośnie, gdyż możemy zarobić siedząc w domu na programach partnerskich.

Jak zarobić siedząc w domu – pomysł drugi

Innym sposobem na zarabianie w Internecie pytanie jak zarobić siedząc w domu jest pisanie tekstów na strony internetowe. Nie musimy tych stron prowadzić osobiście – wystarczy, że znamy jakiś temat i sprzedamy na forach czy odpowiednich serwisach nasze teksty, np text market. Gdy po pewnym czasie wyrobimy sobie markę i znajdziemy pierwszych chętnych na nasze teksty, będzie już z górki. W zależności do jakości tekstu możemy zarobić od 2 złotych za tekst o długości 1000 znaków do nawet kilkuset złotych za tekst na 10000 znaków o jakości dziennikarskiej.

Jak zarobić siedząc w domu – pomysł 3 – najlepszy

Kolejnym sposobem na to jak zarobić siedząc w domu jest stworzenie własnego infoproduktu. Jeśli znamy jakiś temat i mamy umiejętność sugestywnego reklamowania swoich dzieł, nawet jak ich nie mamy to możemy się nauczyć – (tutaj jest darmowy kurs – kliknij) możemy śmiało napisać e-booka lub nakręcić wideo na dany temat i sprzedać go w jednym z wielu serwisów, które zajmują się promowaniem takich produktów. Próg wejścia na rynek nie jest tutaj duży, praktycznie zerowy (domena 13 zł, hosting 50 zł) z potencjalne zyski z działalności są spore. Brak wiedzy na temat technicznych aspektów związanych z promowaniem swojego produktu nie powinien być przeszkodą – dostępna w Internecie wiedza na te tematy jest ogromna chociażby tutaj darmowy kurs robienia stron i promocji.

Podsumowując i odpowiadając na pytanie Jak zarobić siedząc w domu, nie jest tylko dla nastolatków, bo może to robić każdy, kto ma zapał i chęć do pracy.

3 komentarzy do “Jak zarobić siedząc w domu? 3 pomysły na biznes w internecie”

 1. re-blog.pl 29 grudnia 2012 at 23:01 #

  Witaj,
  Świetne pomysły. Rzekłbym nawet – kamień filozoficzny, czyli jak się nie narobić i zarobić :) Wyciągnięcie sensownej monety z prowadzenia bloga lub infoproduktów eksperckich jest czymś, co zapewne chciałaby robić większość.
  Pytanie mam zatem takie – czemu zatem z działalności opartej na tych pomysłach utrzymuje się tak niewielki odsetek tych, którzy z różnym skutkiem próbują to robić?

  To zapewne jest materiał na kolejny wpis na blogu, na co z resztą czekam z niecierpliwością :)
  re-blog.pl recently posted..Idą święta

 2. artur 5 stycznia 2013 at 12:44 #

  Jak Zarobić w internecie ?

  Istnieje dużo możliwości , ja przedstawię jedną z nich .

  Po kilku latach poszukiwań na dorobienie do mojej nieciekawej pensji , trafiłem wreszcie na sensowną stronę .

  Można na niej nieźle zarobić !

  Stronka reklamuje produkty bankowe ,ubezpieczenia itp, Ale nie o to chodzi ,nie musisz tego lubić ani się tym interesować ! Wystarczy że zareklamujesz to odpowiednio „Tak jak właśnie ja to robię” :)

  Możesz to zrobić na dwojaki sposób :

  Masz swoją stronę to wrzucasz tam reklam ile wlezie !

  Nie masz strony to lawirujesz po forach i innych cudach i wrzucasz tam namiary na partnera .

  Nic trudnego , klient sam cię znajdzie wystarczy dać mu namiary na to czego szuka .

  Tak więc , jeśli cię zainteresowałem to zarejestruj się na jednej lub obu stronkach które podam są bardzo podobne ale zasada działania ta sama , sam zdecydujesz które produkty reklamować.

  Pamiętaj że warto stawki za klienta który uzyska np: kredyt hipoteczny to nawet 1 % od uzyskanego kredytu !!!!!!!

  Stronki :

  http://shadow.systempartnerski.pl/e/lead/714 a tak będzie wyglądała twoja strona :http://shadow.systempartnerski.pl/

  http://goo.gl/RbxMn a tak będzie wyglądała twoja strona :korasiak.ebrokerpartner.pl

  REJESTRACJA I WSPÓŁPRACA DARMOWA I CAŁKOWICIE LEGALNA !!!

  Zapraszam do współpracy !!!

Trackbacks and Pingbacks

 1. Jak zacząć zarabiać w internecie? | eBiznesKurs.pl - 11 października 2012

  […] tyle i nie wychodzić z domu. Ale czy to w ogóle możliwe? Owszem, ostatnio pisałem o tym jak zarobić siedząc w domu gdzie w cale nie musimy być specjalistami, bo amatorzy też mogą zacząć zarabiać w internecie, […]

Jak już tu jesteś to zostaw komentarz :)

CommentLuv badge

SEO Powered By SEOPressor