WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

O co chodzi w zarabianiu na blogu?

20 Nov

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Blogi są prowadzone przez różne grupy osób. Najczęściej jednak są to osoby młode, co za tym idzie – są to zarazem osoby, które poszukują dodatkowego źródła dochodu. Prowadząc własny blog tematyczny można dorobić sobie do kieszonkowego, zaś osoby najbardziej popularne potrafią zarobić na tym całkiem przyzwoite kwoty – oczywiście biorąc pod uwagę zarabianie w internecie, o tym jak zacząć na blogu zarabiać piszę też tutaj: kliknij tutaj..

Cała idea zarabiania na blogu opiera się na tym, aby był on dobrze wypozycjonowany w wyszukiwarkach – co przekłada się na dużą ilość odwiedzin. Najpopularniejsze w kwestii zarabiania jest wyświetlanie reklam kontekstowych – obecnie najczęściej wykorzystywanym programem partnerskim jest Google AdSense. Program ten ma kilka zalet, jedną z największych jest wypłata w Euro, które ma bardzo korzystny kurs w przeliczeniu na złotówki. Jest też program partnerski GVO czy 7mt, o czym tez mówię tutaj: kliknij tutaj..

 

Cała idea reklam kontekstowych polega na tym, że system liczy kliknięcia w reklamy wyświetlane na naszej stronie. Im więcej kliknięć tym większe nasze dochody. Prowadząc zaś bloga ze sporym ruchem bez problemu można sobie w ten sposób dorobić około 50-60€ miesięcznie. Reklamy są dobierane pod konkretną osobę przeglądającą daną witrynę – a akurat w przypadku Google dobór treści jest stosunkowo trafny, przez co możemy zanotować całkiem wysokie statystyki kliknięć w reklamy wyświetlane na naszym blogu.

 

Oczywiście AdSense nie jest jedynym tego typu programem, istnieje także wiele polskich sieci reklamowych, które umożliwiają zarabianie między innymi na własnym blogu. Można chociażby skierować się w stronę sprzedaży indywidualnych miejsc reklamowych – co w przypadku popularnych blogów tematycznych może być również całkiem dochodowe. Jednak warto pamiętać o tym, że zbyt duże nagromadzenie reklam w obrębie jednego postu, który zamieścimy będzie raczej odstraszać potencjalnych nabywców zamiast ich przyciągać. Całą ideą zarabiania na prowadzeniu własnego bloga jest to, aby tak naprawdę nie dać poznać po witrynie, że służy ona głównie do zarabiania.

 

Oczywiście optymalnie byłoby, aby blog był prowadzony faktycznie z myślą o naszej pasji lub konkretnym temacie, a nie stricte o zarabianiu w internecie. Jednak wiemy, że młodym ludziom potrzebne są pieniądze, a prowadząc własnego bloga można zarobić całkiem miłe sumy siedząc przed komputerem i pisząc treści na temat, który nas interesuje, więc jeśli chcesz zacząć, to tutaj jest bardzo dobry kurskliknij tutaj..

Dlatego – warto umieścić reklamy na własnym blogu, gdyż nam to nie zaszkodzi, a odpowiednie zagęszczenie reklam może zapewnić nam pasywny przychód. Wystarczy wtedy jedynie w miarę sumiennie prowadzić nasze dzieło, zaś zysk będzie przychodził praktycznie sam – o ile oczywiście nasz blog będzie interesujący dla potencjalnych czytelników, co zapewni nam ruch na witrynie, więcej zdradzam na moim kursie kliknij tutaj..

 

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy ;)

Jak już tu jesteś to zostaw komentarz :)

CommentLuv badge

SEO Powered By SEOPressor