WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Robert Kiyosaki, mlm i social media, czyli e-biznes przyszłości ?

26 Oct

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Dlaczego jestem zwolennikiem rozwoju osobistego i popieram poglądy Roberta Kiyosaki. Dlaczego buduję zespół ludzi którym pomogę, ponieważ pomagając innym pomagam sobie.

Dlatego, że popieram branże mlm w Polsce, dostrzegam dzięki social media ogromy rozwój polskiego internetu i wierzę że za 3-5 lat internet będzie tak rozwinięty jak w stanach, co da możliwość zarabiania pieniędzy … każdemu…

Szybkość informacji z social media zalewa nas z każdej strony, dlaczego by nie nauczyć się wcześniej e-marketingu, być o krok do przodu i wykorzystać wiedzę do MLM-u ?

Zapraszam na film ;)

I co myślisz o filmie ? Czy ebiznes i programy partnerskie, połączone z social media przyniosą w przyszłości nieograniczone możliwości i dochody ?

10 komentarzy do “Robert Kiyosaki, mlm i social media, czyli e-biznes przyszłości ?”

 1. Zbigniew 26 października 2010 at 17:16 #

  Bardzo ciekawe.

 2. Krzysztof 28 października 2010 at 20:30 #

  Odkąd zacząłem swoją przygodę z ebiznesem to uważam, że przyszłość jest w social media. Jest to tak silne wsparcie dla biznesu online, że niektórzy nie potrafią już sobie bez tego wyobrazić funkcjonowania ebiznesu. Cenię sobie wykłady i książki Roberta Kiyosaki i myślę, że każda osoba myśląca o ebiznesie poważnie powinna zapoznać się z jego osobą.
  Krzysztof recently posted..Prawo i podatki w mlm

 3. Inwestor giełdowy 25 grudnia 2010 at 12:44 #

  Polskę od stanów różni jeden mały szczegół, jest nim ilość internautów. Internautów anglo jednojęzycznych jest co najmniej 100x więcej. Co powoduje że na tym rynku 100 razy łatwiej osiągnąć sukces, a nasza grupa docelowa jest 100razy większa.
  Chociaż konkurencje na tamtym rynku pewnie mamy 100 razy wierszą to uważam iż jeżeli komuś zależy na naprawdę dużych pieniądzach to musi zainteresować sie rynkiem anglojęzycznym.
  Inwestor giełdowy recently posted..Sektor bankowy w 2010 roku

 4. Przemysław Mikulski 9 stycznia 2011 at 22:04 #

  Inwestor giełdowy zgadzam się, że rynek anglojęzyczny jest o wiele wiele większy niż chociażby rynek Polski jednak nie zgadzam się, że nie można zarobić u nas „dużych pieniędzy” online; poza tym jeżeli nauczysz się działać na naszym – trudniejszym rynku to kiedy przesiądziesz się na anglojęzyczny będzie Ci łatwiej. Pozdrawiam
  Przemysław Mikulski recently posted..Ja dodać banery na stronę

 5. Justyna Bizdra 10 stycznia 2011 at 22:21 #

  E biznes i social media to przyszłość, ale zdecydowanie nie jest to dla każdego.
  W zakresie Roberta Kiyosakiego to bardzo lubie jego Cashflow w szczególności 202 :) Kilkanaście miesięcy temu grałam prawie codziennie.

  @Inwestor Giełdowy, @Przemysław Mikulski, moje 5 groszy :) Na rynku angielskojęzycznym znacznie łatwiej jest zacząć zarabiać na programch partnerskich niż u nas, przy stosowaniu prawideł tej sztuki, głównie z tego powodu, że tam zakupy przez internet to podstawa i ludzie znacznie chetniej wydają na rózne ksiązki, software, itp, mają tez więcej pieniędzy. U nas jednak przy odpowiednich działaniach można szybciej zbudować swój brand i również zacząć ciekawie zarabiać na rózne sposoby.

  Pozdrawiam serdecznie
  Justyna Bizdra recently posted..Moja nowa książka – konkurs internetowy z nagrodą

 6. Przedsiębiorca 11 października 2011 at 13:45 #

  Ja Roberta Kiyosakiego czytałem w kilku publikacjach, także słuchałem w audiobookach. Faktycznie w każdej jest jakaś nowa myśl i w każdej można znaleźć coś inspirującego.

 7. Telekomisarz 17 lutego 2012 at 19:12 #

  Tak prawdę powiedziawszy, to wszędzie jest i łatwo i trudno robić biznes. Nie chcę się tutaj rozwodzić na ten temat, bo musiałbym napisać o tym książkę ;) W każdym razie summa summarum prawda jest taka, że kiedy porównać rynek anglojęzyczny do polskiego, to wychodzi równowaga (w sensie skali trudności prowadzenia ebiznesu).

  Natomiast co do social media, to byłbym ostrożny we wpadaniu w samozachwyt. Jak każde narzędzie, trzeba wiedzieć jak używać.
  Telekomisarz recently posted..Netia – mobilny Internet o zasięgu Play

 8. Beti 2 kwietnia 2012 at 13:50 #

  Ten gość to niemal prawdziwe guru w świecie ludzi zajmujących się MLM, naprawdę ciekawe video, warto było obejrzeć po raz kolejny.
  Beti recently posted..Pasek Szeroki Gorset Na Ekspres – karmel

 9. Wojtek 5 kwietnia 2012 at 06:21 #

  Jakiś czas temu google z niewinnej przeglądarki przerodziło się w zestaw narzędzi które są podstawą w rozwoju współczesnego e-biznesu. Podobna rewolucja dzieje się na rynku social media. Nasza w tym głowa, żeby za tą rewolucją nadążyć i nie zostać z tyłu;)
  Wojtek recently posted..Nastawienie – klucz do sukcesu

 10. hueskye 19 maja 2012 at 15:57 #

  Zgadzam się z Telekomiszarzem, trzeba uważać jak robi się kampanię w SM, by nie zanudzić ludzi i ich nie zniechęcić. Z kolei jeżeli mowa o pozycjonowaniu się przez SM, może to być ciężkie – wuj google nie ma konta na FB i nei wszystko może zobaczyć, a zatem nie wszystko może zaindeksować.

  A co do biznesu – wszystko zaczyna się od napisania na papierze, więc najpierw trzeb się wziąść za siebie, otworzyć biznes, a potem go usprawniać.
  hueskye recently posted..Co robić w razie wypadku

Jak już tu jesteś to zostaw komentarz :)

CommentLuv badge

SEO Powered By SEOPressor