WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Zarabianie na blogu- co, jak i jak możesz tak zarabiać

6 Nov

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Wiele osób chciałoby mieć dodatkowe źródło dochodów lub niemały dodatek do pensji. Często marzy się również o niezależności finansowej jak i większym obrotem pieniędzy w naszym życiu. Dlatego coraz więcej ludzi sięga po rady w internecie dotyczące zarobku. Powstaje coraz więcej for internetowych na temat zarabiania w internecie, na których użytkownicy mogą pochwalić się niemałym zarobkiem., ja swoje pokazuje tutaj, kliknij tutaj. Niektórzy chętnie dzielą się radami na ten temat, inni skrzętnie skrywają tą tajemnicę obawiając się konkurencji, a ja pokazuje jak tutaj możesz zacząć pisać blog i zarabiać na bim, kliknij tutaj.  Sposobów na zarobek jest wiele, a złoty środek najlepszy dla każdego wydaje się nie istnieć. Jednak kierując się naszymi pasjami i zainteresowaniami, możemy zacząć zarabiać większe pieniądze.

Coraz częściej można w internecie napotkać reklamy o zarabianiu w domu, o mamach z dziećmi, które zarabiają parę tysięcy w internecie lub osobach, których sytuacja materialnie diametralnie się zmieniła dzięki konkretnym działaniom w sieci. Jednak coraz mniej osób jest na tyle naiwnych, aby kliknąć w te reklamy, co jest zresztą słuszne. Nie ma żadnego złotego poradnika, który dałby nam przychód w wysokości dwóch czy trzech tysięcy miesięcznie przy niewielkim wkładzie w krótkim czasie, ale możesz zacząć  testować, o czym mówię tutaj: kliknij tutaj.

Jednak biorąc pod uwagę statystyki, najlepszym i najpewniejszym źródłem przychodów są powstałe blogi, które oferują zamieszczenie reklam na swojej stronie za określoną opłatą, lub zbierają małe kwoty za każde kliknięcie na reklamę z ich strony. Wielu blogerów korzysta z tej możliwości, np. Kasia Tusk czy Janusz Korwin-Mikke. Dlaczego ten sposób można uznać za najlepszy? Poniżej znajduje się na to kilka istotnych dowodów.

Mając swoją stronę lub bloga(zobacz jak możesz go zrobić tutaj: kliknij tutaj ), nie musimy się obawiać, że nasz wkład przepadnie. Prowadzenie strony nie jest względnie kosztowne. Na początek wystaczy serwer za dosłownie parę złotych miesięcznie. Warto również zainwestować w domenę z końcówką .pl której koszt to 10 zł za rejestrację i do 120 zł za przedłużenie na kolejny rok- tutaj warto dodać, że jeśli strona sama na siebie nie zarobi, nie mamy obowiązku przedłużania domeny, ale o tym mówie na moim kursie „jak zrobić bloga

Jaką wybrać tematykę strony? Najlepiej taką, na której się znamy. Bo pisząc z pasji, udzielając fachowych rad czy spostrzeżeń na każdy temat, możemy się spodziewać stałego grona czytelników, które może się powiększać z dnia na dzień, czym tez mówię w kursie jak zrobić bloga <<< kliknji. Nie ma sensu robić czegoś na siłę czy pisać na temat, który nas zupełnie nie interesuje. Pozostaje jednak istotny fakt- jak promować stronę i jak tych użytkowników przyciągać.

Pierwsza nieumowna zasada blogerów brzmi: Nie prowadź bloga tylko dla pieniędzy. Jest tak, gdyż pisząc o czymś, dla użytkowników i zarabiając na ich wejściach, wydaje się to niemoralne, chyba że dochody z prowadzenia blogu są jedynie dodatkiem. Stąd zaleca się poczekanie, aż na stronę zacznie wchodzić i powracać coraz więcej osób. Zbyt wczesne umieszczenie reklam na blogu może jedynie zniechęcić potencjalnych czytelników do wracania na nią.

Jak promować? Najlepszą reklamą w internecie jest bezdyskusyjnie wyszukiwarka Google, zadbaj więc o to, aby strona była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania pod różnymi hasłami, słowami kluczowymi. Nie ma sensu naciągać użytkowników, spamować mailami bo to jedynie działa jak antyreklama. Można się zastanowić nad zamówieniem pozycjonowania strony przez firmę- na allegro takie oferty nie są drogie, jednak ich cena zależy od tego, na jakie hasła chcemy wypozycjonować stronę, i o tym też mówię na moim kursie jak zrobić bloga.

Kiedy strona zacznie generować dużą liczbę wejść rzędu 1000 lub więcej na dzień, można się zastanowić nad instalacją reklam na stronie. Jest wiele firm, które szukają potencjalnych reklamodawców. Najlepszym światowym liderem wydaje się być google adsense, jednak w Polsce nie wydaje się to być najlepsze rozwiązanie. Od jednego kliknięcia na reklamę z naszego forum, na nasze konto dojdzie od 7 do 1 zł, w zależności od tematyki strony i reklamy. Równie dobrym rozwiązaniem może być firma adkontekst, która działa na podobnej zasadzie. Jeśli jednak klikalność na reklamy na stronie jest niska, można wybrać system Adtaily, który daje opcję umieszczania reklam na stronie, gdzie potencjalny klient widzi jakie są dane statystyczne odwiedzin na naszej stronie i na ich podstawie decyduje się na zakup. Cenę można ustalić samemu, jednak nie powinno się przesadzać ze zbyt wysokimi stawkami.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zarabianiem na swojej stronie, może znaleźć wiele informacji na ten temat w internecie oraz na różnego rodzaju blogach, gdzie sami właściciele takich stron dzielą się informacjami z pierwszej ręki, ja mówię na moim kursie jak zrobić bloga.  Nierzadko, kiedy okazuje się, że internet jest stałym źródłem dochodów, blogerzy nie pracują, a żyją jedynie z zarobków w internecie. Trzeba jednak pamiętać, że początki bywają trudne, a taka forma przychodów zanim nadejdzie, nie raz może wystawić naszą cierpliwość i zapał na próbę. Przetestuj, sprawdz kliknij tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy ;)

Jak już tu jesteś to zostaw komentarz :)

CommentLuv badge

SEO Powered By SEOPressor