WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy

25 Oct

WordPress database error: [Unknown column 'meta' in 'field list']
SELECT id,link,keywords,meta FROM wp_automated_links

Zarabianie w internecie na klikaniu w reklamyWraz z rozwojem internetu rozwija się także zarabianie przez różnego rodzaju strony WWW, zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy. Zaczynając od prostych buxów, poprzez strony hazardowe, na programach inwestycyjnych kończąc.

Zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy – na czym to polega?

W tym artykule opisze te pierwsze, cieszące się niesłabnącą popularnością już od paru lat, które moim zdaniem są stratą czasu, ale co zrobić, każdy ma swój wybór i każdy jest zainteresowany zarabianiem pieniędzy w domu w internecie. Może brać w nich udział praktycznie każdy, często bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Cała praca polega głównie na klikaniu w banery reklamowe, za które dostajemy niewielkie kwoty pieniężne (ok 0,25 gr – 0,5 gr), odbieraniu maili (najczęściej ok. 1 grosza), a czasem także na płatnych zapisach do innych programów.

Czy taka forma zarobku czyli zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy jest faktycznie opłacalna –trudno powiedzieć. Ale czy to ma sens? Na pewno ciężko osiągnąć wymagane minimum wypłaty. Wiele osób rezygnuje gdy po paru miesiącach klikania ma na koncie zaledwie kilka złoty (zapewne mniej niż 10). Faktyczne – stawki nie są powalające, jednak nikt nie rozdaje pieniędzy za darmo. Tracić czas za marne grosze? Lepiej zająć się pisaniem artykułów na swoim blogu, o czym mówię tutaj: ebiznesstart.pl

Zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy – polecenie

Często kluczem do zarobku są poleceni, czyli ludzie zapisani z twojego linku polecającego. Gdy są aktywni dostajesz określony procent ich zarobków (tu przedział jest bardzo duży w zależności od strony). Nieobeznany zapyta – co mają z tego założyciele takich stron? Otóż bardzo dużo. Reklamodawcy płacą im za umieszczenie ich banerów na stronie. Uczestniczy klikają w nie, jednak zarabiają tylko pewną część tego co dostaje administrator. Na praktycznie każdej stronie tego typu można także wykupić konta VIP. Dzięki nim uczestnik ma (w zależności od serwisu) zwiększoną ilość reklam, większy procent od zarobku poleconych, mniejsze minimum do wypłaty oraz inne przywileje – ja dziękuję, wolę polecac to co sprawdzone, o czym mówię tutaj: ebiznesstart.pl

Zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy – oszustwo!!

Jak rozpoznać oszustwo? Zazwyczaj jest to stosunkowo proste. Istnieje wiele, także polskich, for internetowych poświęconym właśnie takiemu sposobowi zarobków. Zapewne bez problemu znajdziemy tam interesujące nas informacje na temat buxu. Te niewypłacalne są określane jako „SCAM”.

A jak rozpoznać SCAM samemu, bez czytania porad innych? Po wysokich stawkach! Strona informuje, że za jeden klik płaci kilka groszy (lub, nie daj Boże, 1 zł, 10c, 1$…), a klików kilkadziesiąt na dzień? W dodatku brak minimum do wypłaty? Czy może być tak pięknie? Wątpliwe, prawda? Tak więc, moim zdaniem, lepiej odpuścić sobie rejestrację w takim serwisie lub dokładniej to zbadać.

Na koniec pozwolę wymienić sobie najpopularniejsze strony poświęcone zarabianiu tą metodą. Ograniczmy się do tych zaufanych polskich:
• Imperium Reklamy
• Centrum Reklamy
• Zielony Mail
• Sejfik

Oczywiście jest ich dużo, dużo więcej!

Podsumowując – Warto? To zależy tylko od Ciebie. Moim zdaniem nie warto bo nie będa to duże sumy, tego możecie być pewni. A tracić czas na to by zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy przyniosło nam 10 czy 20 zł na miesiąc, to lepiej jest już budować swoje własne inperium i zarabiać na blogu czy programach partnerskich, o czym mówię tutaj: ebiznesstart.pl

8 komentarzy do “Zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy”

 1. Karolina drewniana zabawka 14 grudnia 2012 at 10:12 #

  Ten sposób zarabiania jest dla kogoś, kto ma dużo czasu i podzielną uwagę np. czyta sobie książkę przy okazji klikając w reklamę. Jednak jest to bezmyślna praca i pewnie dlatego tak mało płatna.

 2. Kasia 15 grudnia 2012 at 16:24 #

  W pełni popieram, że zarabiać w internecie na klkaniu w reklamy się nie opłaca. W tej chwili nawet nastolatki śmieją się z takiego sposobu zarabiania :) Każdy może jednak spróbować i wtedy sam się przekona :)
  Kasia recently posted..Narzędzia niezbędne do prowadzenia biznesu online. Część druga: Jaki hosting wybrać?

 3. Mariusz 28 grudnia 2012 at 12:55 #

  Na tym dużej kasy nie zarobi się, ktoś kto się uczy i ma mało obowiązków na głowie może sobie poświęcić trochę czasu na ciułanie grosza zawsze coś tam się uzbiera na koncie. Tylko tutaj też trzeba szalenie uważać, bo są różne programy, część z nich jest niewypłacalnych lub nawet jak uzbieramy kliknięcia to mogą je zakwestionować. Trzeba po prostu poradzić się osoby znającej się na rzeczy wtedy jest mniejsze ryzyko wpadki.
  Mariusz recently posted..Biznes plany

 4. Zdzisław 30 grudnia 2012 at 15:48 #

  W internecie można zarobić bardzo duże pieniądze , ale trzeba to robić przede wszystkim z głową.
  Zdzisław recently posted..Jakie wymagania musisz spełnić, aby uzyskać kredyt bez zaświadczeń?

 5. Wojtek 8 stycznia 2013 at 22:41 #

  Trafnie podsumowane. Zarabianie na klikaniu w reklamy powinno raczej być określone jako zbieranie grosików. Stawki 0.05 gr za klik to norma. Fajnie, pod warunkiem, że reklam jest dużo. Z reguły nie jest – pięć, dziesięć to maksimum. Biorąc pod uwagę czas, przez który musimy pozostać na stronie, zysk jest żaden, a ilość godzin przed komputerem bardzo duża. Tak zaczynałem zarabianie w sieci i nie zarobiłem złotówki (to znaczy zarobiłem, ale nie chciało mi się klikać do limitu wypłaty) Zarabiania na klikaniu nie polecam !
  Wojtek recently posted..Dyskusja o chwilówkach przez Internet

 6. Budo 14 stycznia 2013 at 10:51 #

  Uuuu. A jak chciałem na reklamie w internecie zarobić. Raczej będzie ciężko przy takich stawkach za kliknięcie.

 7. Bea 18 stycznia 2013 at 19:42 #

  Czytam, myślę i zastanawiam się nad sposobem dorobienia w internecie, napisano szczerze i na temat – potwierdziłam obawy, brakuje mi jednak „światełka w tunelu”.
  A może by tak zrobić biznes na nazwisku (z domu Belka, z męża Komorowska)? Każda wizyta w banku, urzędzie wiąże się z komentarzem zestawienia nazwisk)?

 8. Irek 24 stycznia 2013 at 12:52 #

  Sam kiedyś za młodych lat dałem się nabrać na klikanie w te reklamy, ale na szczęście po kilku dniach uświadomiłem sobie, że to badziewie. Gorąco nie polecam nikomu tego typu zabiegów, bo to tylko strata czasu.
  Irek recently posted..Jakie musisz spełniać warunki, aby uzyskać kredyt dla studenta?

Jak już tu jesteś to zostaw komentarz :)

CommentLuv badge

SEO Powered By SEOPressor